Kdybych tě nepotkal...

10. 10. 2018 14:06:42
Poslední rok jsem blog zanedbávala. Byla jsem mu nevěrná a povila za tu dobu dvě děti. Jedno z masa a kostí, druhé z papíru a trochu papundeklu. Psala jsem totiž svou čtvrtou knížku. A nebojte, nebude to o dětech! Bude to o tom...

...no, zkrátka o tom, jak jste zvyklí.

Kdybych byla superžena, zvládla bych v pohodě všechno. Já jsem však jen žena a super pouze občas, takže zvládám jen něco. Vymezeného času k osobnímu volnu je žalostně málo, respektive pouze v dobu, kdy mladší přísavka spí. V tu dobu buď dělám do domácnosti něco, co nelze činit v přítomností bdícího batolete (obvykla nějaká hrozná nuda), nebo spím (což bych dělala ze všeho nejraděj), nebo cvičím (což bych nedělala vůbec, ale nejvíc potřebuju), nebo píšu blog, anebo knížku.

Jelikož jsem přes léto vůbec necvičila, napsala jsem notný kus nové knihy. A taky jsem u toho vydatně konzumovala, takže jsem sice tlustá, ale ohromně tvůrčí.

To moje psaní pak vypadá různě. Třeba uprostřed vrcholně vzrušující scény, nadupané testosteronem a čnějícími bradavkami se musím zvednout a jít namazat starší dceři chleba s máslem a mladší vyměnit podělanou plínu. Připadám si jako paní na erotické lince, která během orálního sexu po telefonu štrykuje vnoučátku svetr. Inu, i to je život matky spisovatelky. To mám z toho, že jsem chtěla psát cestopisy a píšu erotiku.

No a o čem to tedy bude? Kdybych tě nepotkal... je kniha o ženské síle, tajemství a kouzlu. Hlavní hrdinka je tak trochu čarodějka, ale to je v podstatě každá z nás, jen dnešní ženy už zapomněly, jak být skutečnými ženami. Jak pracovat se svou energií a spiritualitou. Přestaly jsme naslouchat šestému smyslu, nemilujeme dostatečně svoje tělo, ani samy sebe, což se odráží v našich vztazích, zaměstnání i mateřství.

Kniha velebí ženy, vyzdvihuje naše schopnosti, poukazuje na to, že naše vagína není jen pustý tunel, ale místo, které je nabité energií, jenž dost dobře slouží i mužům. Proto se ostatně do ní celý život snaží vrátit, že? Přes respekt k ženám vyjádřený mezi řádky příběhu, není román nějaký feministický pamflet útočící na muže, kdepak! Ženy vědomy si svého ženství muže milují, dokonce i víc, než ty nevědomé.

A příběh sám o sobě?

Hlavní hrdinku od dětství trápí různé předtuchy, vidiny a sny, které ji téměř připraví o život. Až s pomocí druhých, prostřednictvím dalekých cest a studováním dávných kultur jako je například léčitelka z dalekých And, nebo kořenář z oblasti Bílých Karpat, či dokonce matriarchální kmeny v Asii ji naučí dokonale porozumět tomu, že její prokletí je vlastně veliký dar. Místo sebeničení se tak dává do léčení.

Během toho potkává různé lidi, pacienty, přátele, anebo muže, kteří o její společnost ve svém životě vůbec nestáli. Přesto k ní přilnuli, jako například Richard, který ji sice vůbec nechápe, ale stane se závislým na její sexuální energii.

Zní to příliš složitě? Je to všechno moc komplikované a zamotané? Zkuste to klubíčko nitku po nitce rozmotat. Stačí se začíst a zjistit, co by se stalo, KDYBYCH TĚ NEPOTKAL... Vychází právě teď!

Tato malá propagace nové knihy byla vytvořena s laskavým svolením redakce adminů z blog.iDNES. Děkuji!

Autor: Viktorie Beso | středa 10.10.2018 14:06 | karma článku: 14.24 | přečteno: 475x


Další články blogera

Viktorie Beso

Už se třesu být na wellnessu!

Jako malá jsem se domnívala, že lázeňský pobyt je určen především důchodcům. Dnes se na takový pobyt chystám já sama. Možná jsem změnila názor, možná už jsem ve věku seniorském. Vidím světlo na konci tunelu.

27.9.2018 v 9:51 | Karma článku: 29.17 | Přečteno: 963 | Diskuse

Viktorie Beso

To je dost, že nás táta vyvez!

Slunce, moře, pláže, víno, italská kuchyně a vůbec celá Itálie. Věci, co mám fakt ráda. Vždycky. A svoje děti mám taky ráda. Většinou. A tak mě napadlo, že to letos v létě můžeme třeba spojit...

28.6.2018 v 10:10 | Karma článku: 36.41 | Přečteno: 3043 | Diskuse

Viktorie Beso

Jak jsem si procvičila pánvičku

Možná jste si představili procvičování výroby palačinek nebo omelet. Ale kdeže! Začala jsem cvičit své pánevní dno. A jelikož se jedná o cvičení velmi veselé a hravé, nelze se nepochlubit.

18.4.2018 v 8:19 | Karma článku: 36.24 | Přečteno: 4078 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Jitka Štanclová

Pane a tu viááágru bude platit kdo?

I muži mají své dny, co si budeme my ženský povídat. Kdo z nás to má po zdravotní stránce horší, o tom se však s muži nikdy nedohodneme. Každopádně k doktorům musíme všichni.

15.10.2018 v 13:18 | Karma článku: 16.07 | Přečteno: 749 | Diskuse

Denisa Sciortino

Na skok v 18. století

Colonial Williamsburg je jedno z nejzajímavějších míst ve Virginii a povinná zastávka každého turisty. Pokud jste se někdy toužili vydat strojem času do minulosti, Williamsburg vám toto přání splní.

11.10.2018 v 13:05 | Karma článku: 11.84 | Přečteno: 132 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Hořím! Pomoc!! aneb Intimní zpověď zralé ženy

Tohle je intimní zpověď zralé ženy. Proto varuji všechny čtenáře, kteří nejsou zralými ženami, aby si dobře rozmysleli, zda budou pokračovat ve čtení.

11.10.2018 v 11:10 | Karma článku: 39.18 | Přečteno: 6071 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Jak někdy může skončit třídní sraz... Janka, Simona a Milan

Večer se táhl. Občas se potkali a usmáli se na sebe. U baru, když si objednávali pití se ho zlehka dotkla dlaně. Už aby ji pohladil na prsou a mazlil se s jejím tělem. Už aby...

11.10.2018 v 6:00 | Karma článku: 18.23 | Přečteno: 1537 | Diskuse
Počet článků 101 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5485

Nadšená cestovatelka, zanícená tanečnice a také tak trošku spisovatelka. Dříve psala hodně o sexu, dnes spíše o jeho následcích - rodičovství. Vše však převážně nevážně. 

Vydala zatím tři knihy. V roce 2012 debutovala lechtivým čtením Sbírka motýlů, o rok později přišla neméně pikantní Sebelhářka a následně Dívka s vůní manga.

Aktuálně dokončila čtvrtou knihu, tentokrát o síle, energii a spiritualitě ženy. Kdybych tě nepotkal...

 

http://www.viktoriebeso.cz/ https://www.facebook.com/ViktorieBeso

 
          blog.idnes.cz 

 

 

 

Najdete na iDNES.cz